Doral
Dziś jest: czwartek, 16.05.2024 | Imieniny obchodzą: Andrzej, Małgorzata, Wieńczysław

« powrótZwyciężamy w Ostrowie

Zwyciężamy w Ostrowie

05.03.2011 13:07 - Admin Po meczu na szczycie nasz zespół przywozi wygraną. Nie wynik , ale styl w jakim rozpoczęła mecz nasza drużyna pozostanie w pamięci licznie zgromadzonej publiczności. W pierwszej kwarcie nasz zespół zagrał znakomicie , wprost zdemolował rywali wygrywając tę część meczu 24:7, druga była również bardzo udana, a dzięki niesamowitemu rzutowi z ok.8 m A.Grygiela w ostatniej sekundzie na dużą przerwę schodziliśmy z 25 pkt. przewagą.Wydawało się ,że jest po meczu , lecz gospodarze nie poddali się i postanowili walczyć. Mozolnie odrabiali straty, doprowadzają do zmniejszenia naszej przewagi na minutę przed końcem do zaledwie 5 pkt. To były bardzo emocjonujące chwile , jednak nasz zespół opanował nerwy i doprowadził do wielce zasłużonej wygranej.Swoje tzw." 3 grosze" w meczu dołożyli sędziowie ,którzy hojnie obdarowywali gospodarzy rzutami wolnymi. Wielkie wyrazy uznania należą się zawodnikom i trenerowi. Potwierdzili w dzisiejszym spotkaniu, że należą do ścisłej czołówki naszej grupy.Tworzą ekipę , którą stać na wygraną z każdym nawet na jego terenie.
BM Stal Ostrów Wlk. - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 75 : 82 (7:24, 20:28, 21:13, 27:17)

Dla naszego zespołu punktowali: A. Grygiel 18 (3), M. Lepczyński 16 (2), M. Płatek 16, M. Weiss 11, M. Lipiński 9 (1), R. Ulrich 9, D. Obrzut 3, J. Kurowski 0

BM Węgiel Stal Ostrów Wielkopolski: Ł. Olejnik 23 (4), M. Zębski 13 (3), R. Wojciechowski 9, M. Kałowski 8 (2), K. Sierański 8, M. Spała 5, K. Spała 3, Ł. Ptak 3, B. Gruszka 3 (1), M. Dymała 0.